Menu Close

Sveikinimai tėčiams

          Artėja pirmasis birželio sekmadienis, kartu su juo ir Tėvo diena, tačiau, ko gero, tikrai maža šeimų, kuriose ši šventė yra švenčiama.
       Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai" „Nykštukų" grupės vaikučiai nusprendė pirmieji pasveikinti savo tėvelius ir birželio 4 d. surengė jiems tikrą  šventę – išbandymą  „Mano tėtė pats geriausias ir gražiausias".  Metę visus darbus tėveliai skubėjo  į darželio salę, kad įrodytų šiuos vaikų žodžius  ir laukė,  kuo nustebins juos vaikučiai.

      O nustebinti jie tikrai buvo. Vaikučiai tėveliams dovanojo jų pačių portretus, gėles, dainas, šokius, eilėraščius ir, žinoma, išbandymus visiems tėveliams. Tėveliai susikaupę piešė savo vaikučius, pūtė jiems balionus, deklamavo eilėraščius skirtingomis intonacijomis. Jie turėjo būti pikti, linksmi, išsigandę ir nustebę. Tėveliams tai labai puikiai sekėsi ir eilėraštis „Du gaideliai" nuskambėjo labai skirtingai. Vėliau jie išbandė savo jėgas darydami pritūpimus, laikydami kartu savo vaiką ant rankų. Ir tikrai nei vienam nebuvo sunku, jų veiduose visada švytėjo šypsena. Salė aidėjo nuo skambaus vaikų ir tėvų juoko, mamyčių aplodismentų. Šventę vainikavo draugiškas vaikų išmokintas šokti rokenrolas. Visi tėveliai išlaikė vaikučių sugalvotus išbandymus, skyrė brangų laiką savo vaikui, prisiminė savo vaikystę.  Manau, tėveliai ilgai atsimins šią šventę, nes ją visada primins vaikų išsakytos mintys apie tėtį. Taigi mūsų grupės tėveliai tikrai visi patys geriausi ir šauniausi, kaip sako vaikučiai.
      Tad dar kartelį visus juos sveikiname su artėjančia Tėvo diena, linkime trupučio kantrybės ir  kuo daugiau laiko praleisti su savo vaikais.
 Auklėtoja metodininkė Renata Komičienė
TetesDiena (1)   TetesDiena (2)     TetesDiena (3)    TetesDiena (4)

Skip to content