Menu Close

Projekto „Mokomės gyventi sveikai ir laimingai“ akimirkos


Warning: Division by zero in /home/dugaideliai/domains/alytausdugaideliai.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/DisplayTypes/Slideshow.php on line 76

Lapkričio 16 dieną priešmokyklinio ugdymo „Ežiukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai lankėsi Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos sporto muziejuje. Priešmokyklinukai apžiūrėjo gausias medalių, apdovanojimų, sportinės aprangos, kitos atributikos kolekcijas. Klausėsi muziejaus vadovo Zenono Gramacko įdomaus pasakojimo apie jo pastangomis įkurtą muziejų. Vaikai praturtino savo žinias apie įvairias sporto šakas, įžymius šalies ir miesto sportininkus, pasidžiaugė jų laimėjimais. Lapkričio 18 dieną įvyko viktorina „Ką žinai apie Lietuvos sportininkus“. Į viktoriną atvyko kaimyninio lopšelio-darželio „Linelis“ priešmokyklinukai ir jų mokytojos. Iš pradžių komandos prisistatė, mūsų darželio vaikai papasakojo apie Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos sporto muziejų. Viktorinos metu vaikai bendradarbiavo komandose, atliko daug įvairių užduočių, uždavė klausimų, susijusių su įvairiomis sporto šakomis, įžymiais sportininkais, rodė vieni kitiems sporto inventorių, turėjo įvardinti sportininką.

Viktorinos žinių ir susitikimo įspūdžiai „liejosi“ ant ilgo popieriaus lapo. Pasak vaikų, jiems patiko viskas, o ypač bendrauti, susitikti ir bendradarbiauti, jaustis komandos nariais. Visiems viktorinos dalyviams organizatoriai įteikė diplomus ir komandines dovanas –  taures ir kamuolius. Džiaugiamės dalyvavimu projekte „Mokomės gyventi sveikai ir laimingai“ – linksmai sportuodami, vaikai įgyja ne tik naujų žinių ir gebėjimų, bet ir atranda naujų draugų. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas“.

 

Tamara Cibulskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content