Menu Close

Paminėjome Žemės dieną


Warning: Division by zero in /home/dugaideliai/domains/alytausdugaideliai.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/DisplayTypes/Slideshow.php on line 76

Kovo 20-24 dienomis mūsų darželyje vyko savaitės projektas „Žemę apglėbsiu savo rankelėm“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Projekto tikslas – aktyvinti domėjimąsi gamtine aplinka, dalyvauti Žemės mėnesio renginiuose, organizuoti įvairią STEAM veiklą, stiprinti bendradarbiavimą. Visą savaitę vaikai aktyviai dalyvavo pašnekesiuose bei pokalbiuose, diskusijose apie tai, kas yra Žemė, kaip ją ir jos turtus reikia saugoti. Ugdytiniai mokėsi stebėti gamtą, tyrinėti jos pokyčius, daryti išvadas. Vaikai atliko bandymus su vandeniu, degustavo įvairius jo skonius. Iš antrinių žaliavų gamino gėles, jomis pasipuošė savo lauko aikšteles.

Vaikai dalyvavo viktorinoje: ,,Ką aš žinau apie Žemę? O ką žino mano draugai?‘‘ Užrašė po gražų žodelį Žemei, kodėl ją myli ir saugoja. Kiekvienos dienos veiklos buvo praturtintos pasakomis, dainelėmis, naratyviniais  žaidimais, rateliais.

 

Giedrė Stasionytė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content