Gegužės 22 dieną mūsų darželio priešmokyklinukų komanda dalyvavo Jaunimo parke vykusiose orientacinio sporto varžybose. Tokiose profesionaliose varžybose vaikai dalyvavo pirmą kartą. Jie su džiaugsmu įveikė trasą, patyrė daug nuotykių ir liko laimingi po smagaus rytmečio gamtoje. Dėkojame #Respublikineikimokykliniougdymokūnokultūrospedagogųasociacijai už nuostabų renginį.








