Kovo 17 dieną mokytojos Laimutė Zdanavičienė ir Giedrė Stasionytė dalyvavo lauko darželio grupės „Laukinėtojai“ veiklose Kačerginėje. Visą dieną praleidome nuostabioje gamtoje, stebėjome žaidžiančius, tyrinėjančius, besimokančius vaikus, įraudusiais skruostais, spindinčiomis akutėmis.
„Laukinėtojų“ grupės mokytoja Raminta Jocienė atsakė į rūpimus klausimus dėl ugdymo organizavimo lauko grupėje, patarė, padrąsino. Patyrėme tikrą kolegialų bendravimą. Džiaugiamės turininga komandiruote, naujomis žiniomis, įgyta patirtimi! Apsilankymas Kačerginės mokykloje-daugiafunkciniame centre mus dar labiau motyvuoja eiti pasirinktu keliu – atidaryti mūsų darželyje lauko principu veikiančią grupę. Balandžio pabaigoje surengsime tėvelių susirinkimą ir išsamiai papasakosime apie naujai kuriamą grupę – pasiruošimą, ugdomąsias erdves, veiklas. Drauge kursime grupės pavadinimą, džiausimės tėvelių pasiūlymais ir iniciatyvomis. Kviečiame prisijungti prie mūsų grupės!
Giedrė Stasionytė, vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja







