Menu Close

Išvyka į Anzelmo Matučio memorialinį muziejų


Warning: Division by zero in /home/dugaideliai/domains/alytausdugaideliai.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/DisplayTypes/Slideshow.php on line 76

Vasario 20 dieną priešmokyklinio ugdymo „Ežiukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai apsilankė Anzelmo Matučio memorialiniame muziejuje ir dalyvavo edukacijoje „Pats mažiausias“. Tai viena iš tarptautinio eTwinning projekto „A. Matučiui 100“ veiklų. Vaikai nustebino muziejaus darbuotoją savo žiniomis apie poetą, kartu deklamavo eilėraščius, žaidė pirščiukų žaidimus. Muziejaus darbuotoja pasakojo apie poetą, jo kūrybą. Vaikai džiaugėsi būdami poeto kambaryje, matydami jo išlikusius, išsaugotus iki šių laikų daiktus. Priešmokyklinukai stebėjosi didele biblioteka, lempa, laiptais ir rašymo mašinėle.

Labiausiai vaikams patiko edukacijos erdvėje grupelėmis dėlioti dėliones – eilėraščių iliustracijas. Taip pat aplankėme ir Anzelmo Matučio skulptūrų parką. Vaikai ieškojo savo išmoktų eilėraščių skulptūrų. Smagiai bėgiojo nuo vienos skulptūros prie kitos, vardindami jas.  

                              Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Tamara Cibulskienė, Renata Komičienė, Simona Amšiejienė     

               

                                                                              

Skip to content