Gegužės 28 dieną priešmokyklinių ,,Bitučių“ ir ,,Ežiukų“ grupių vaikai vyko į Trakėnų zoologijos sodą. Ten pamatė daug gyvūnų, aiškinosi, kaip jie vadinasi, iš kur kilę, kuo minta. Džiaugėsi, galėdami juos pašerti ir paglostyti. Ekskursijos pabaigoje vyko įspūdžių pasidalijimas prie vaišių stalo.
Trakėnų zoologijos sode






