Menu Close

Lietuvos Mažųjų žaidynių festivalyje

Gegužės 24 dieną Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis, kuriame dalyvavo ir mūsų darželio komanda. Vaikus pasitiko ir sveikino pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir RIUKKPA prezidentė Audronė Vizbarienė. Visi draugiškai nusiteikę sportavo, džiaugėsi bendryste ir aktyvia veikla. Mažieji dalyviai už savo pastangas ir gerą nuotaiką buvo gausiai apdovanoti.

 

Skip to content