„Varliukų“ grupės bendruomenė, kaip ir visi, labai laukia Šv. Kalėdų, todėl gruodžio 11 dieną susirinko į kūrybinę edukacinę veiklą prie arbatos puodelio. Įsijungę į kūrybinį procesą, kūrė, gamino nykštukus, eglutes, sniego senius, snaiges ir kitus papuošimus parodai ,,Kalėdų senelio šalyje“. Visi smagiai pasibuvo, pabendravo, pasidžiaugė kūrybinės veiklos laiku ir buvimu drauge. Dėkojame visiems vaikučiams ir jų tėveliams, dalyvavusiems kūrybinėse dirbtuvės, gaminusiems darbelius namuose, o Dominyko šeimai visos grupės vardu tariame patį didžiausią ačiū už pagamintą nuostabią eglutę eglučių parkui.
Mokytoja Vilija Ruseckienė









