Gegužės 4 dieną „Nykštukų“ grupės vaikai pėsčiomis keliavo į Alytaus priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur susipažino su ugniagesio profesija. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti gaisrininkų automobilius ir…
Gegužės 4 dieną „Nykštukų“ grupės vaikai pėsčiomis keliavo į Alytaus priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur susipažino su ugniagesio profesija. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti gaisrininkų automobilius ir…